Pelikaanstraat 4a, 7201 DR Zutphen, Telefoon: 0575-514427, Fax: 0575-515429

Assortiment zoeken

Assortiment

Min   Max 
* Er wordt gezocht op adviesprijs. Het kan daarom zijn dat de prijzen van de gevonden wijnen enigszins afwijken.





Les Généreux samenwerkende wijninkopers


Geen 16? Geen druppel

Viña Castelo rosado 2009

Streekwijn uit de Rueda

 

Al jarenlang is de verleidelijk geurende Viña Castelo een gewilde rosé in het assortiment. Een duidelijk voorbeeld van de stelling dat goede witte-wijnproducenten eveneens uitstekende rosé maken. De rosé van Medina is dit jaar weer een topper in zijn prijsklasse en wordt steeds vaker als alternatief voor witte wijn geschonken.

 

 

€ 6.55 per fles
Referentie

Proefnotitie

Complex geurende rosé met nuances van bloemen en citrusfruit. De volle, ronde smaak heeft een fijne structuur en een lange, geurige afdronk.

Drinken bij

Heerlijk bij vleeswaren, visschotels, bouillabaise, licht gegrild wit vlees en om zomaar buiten de maaltijd om te drinken.

Houdbaarheid

Nu op dronk en houdbaar tot ongeveer 2 tot 3 jaar na de oogst.

Share |